fdroidserver 1.0.6-70-g54bc858 - en to hu translation catalogue (318 entries)

en: 
    SSH public key to be used as deploy key:
hu: 
    A telepítési kulcsként használandó nyilvános SSH-kulcs:

en: 
    {path} encoded for the DEBUG_KEYSTORE secret variable:
hu: 
    A(z) „{path}” kódolva a DEBUG_KEYSTORE titkos változóhoz:

en: "%s/" has no matching metadata file!
hu: A(z) „%s/” nem rendelkezik megfelelő metaadatfájllal.

en: "local_copy_dir" {path} does not exist!
hu: "local_copy_dir" {path} nem létezik!

en: "{apkfilename}" is already installed on {dev}.
hu: A(z) „{apkfilename}” már telepítve van ezen: {dev}.

en: "{path}" contains outdated {name} ({version})
hu: A(z) „{path}” elavult {name} csomagot tartalmaz ({version})

en: "{path}" contains recent {name} ({version})
hu: A(z) „{path}” friss {name} csomagot tartalmaz ({version})

en: "{path}" exists but s3cmd is not installed!
hu: A(z) „{path}” létezik, de az s3cmd nincs telepítve.

en: "{path}" is not a supported file format (use: metadata/*.yml)
hu: A(z) „{path}” nem egy elfogadott formátum, alakítsa át erre: metadata/*.yml

en: "{path}" is signed by a key that is not allowed:
hu: "{path}" kulccsal aláírt és így nem engedélyezett:

en: "{url}" is not a valid URL!
hu: A(z) „{url}” nem érvényes URL!

en: %(option)s option requires %(number)d argument | %(option)s option requires %(number)d arguments
hu[0]: A(z) %(option)s kapcsoló %(number)d argumentumot igényel
hu[1]: A(z) %(option)s kapcsoló %(number)d argumentumot igényel

en: %(prog)s: error: %(message)s
hu: %(prog)s: hiba: %(message)s

en: %d problems found
hu: %d probléma található

en: %prog [options]
hu: %prog [kapcsolók]

en: %r is not callable
hu: A(z) %r nem hívható

en: %s is not an accepted build field
hu: A(z) %s nem elfogadott összeállítási mező

en: %s option does not take a value
hu: A(z) %s kapcsoló nem fogad értéket

en: 'keypass' not found in config.yml!
hu: A „keypass” nem található a config.yml fájlban.

en: 'keystore' is NONE and 'smartcardoptions' is blank!
hu: A „keystore” értéke NONE és a „smartcardoptions” üres.

en: 'keystore' not found in config.yml!
hu: A „keystore” nem található a config.yml fájlban.

en: 'keystorepass' not found in config.yml!
hu: A „keystorepass” nem található a config.yml fájlban.

en: 'repo_keyalias' not found in config.yml!
hu: A „repo_keyalias” nem található a config.yml fájlban.

en: 'required' is an invalid argument for positionals
hu: A „required” argumentum érvénytelen argumentum pozicionális paraméterek esetén

en: 'sdk_path' not set in config.yml!
hu: Az „sdk_path” nincs megadva a „config.yml” fájlban.

en: '{aapt}' is too old, fdroid requires build-tools-{version} or newer!
hu: Az „{aapt}” túl régi, az fdroidhoz build-tools-{version} vagy újabb szükséges.

en: '{field}' will be in random order! Use () or [] brackets if order is important!
hu: A(z) „{field}” véletlenszerű sorrendben lesz. Használjon () vagy [] zárójeleket, ha fontos a sorrend.

en: '{path}' failed to execute!
hu: A(z) „{path}” végrehajtása sikertelen.

en: '{value}' is not a valid {field} in {appid}. Regex pattern: {pattern}
hu: A(z) „{value}” nem érvényes {field} érték itt: {appid}. Regex minta: {pattern}

en: ...checkupdate failed for {appid} : {error}
hu: …checkupdate sikertelen ennél: {appid} : {error}

en: .__call__() not defined
hu: .__call__() nincs definiálva

en: /issues is missing
hu: a /issues hiányzik

en: A URL is required as an argument!
hu: Az URL argumentumként megadása szükséges.

en: Add PGP signatures using GnuPG for packages in repo
hu: PGP aláírások hozzáadása GnuPG segítségével a tároló csomagjaihoz

en: Add a repo signing key to an unsigned repo
hu: Tároló aláírási kulcs hozzáadása a nem aláírt tárolóhoz

en: Add skeleton metadata files for APKs that are missing them
hu: Metaadatfájl-vázak hozzáadása azon APK-khoz, melyeknél hiányoznak

en: Adding new repo for only {name}
hu: Új tároló hozzáadása csak a következő miatt: {name}

en: Alias of the repo signing key in the keystore
hu: A tároló aláírókulcsának álneve a kulcstárolóban

en: Allows a different revision (or git branch) to be specified for the initial import
hu: Lehetővé teszi, hogy különböző verziót (vagy git ágat) adjon meg a kezdeti importáláshoz

en: Also mirror the full archive section
hu: Letükrözi a teljes archívum szakaszt is

en: Also warn about formatting issues, like rewritemeta -l
hu: Figyelmeztet a formázási problémákra is, mint a „rewritemeta -l”

en: Android AAR library
hu: Android AAR programkönyvtár

en: Android APK file
hu: Android APK-fájl

en: Android DEX code
hu: Android DEX kód

en: Android SDK not found at {path}!
hu: Az Android SDK nem található itt: {path}!

en: Android SDK path '{path}' does not exist!
hu: A(z) „{path}” Android SDK elérési út nem található!

en: Android SDK path '{path}' is not a directory!
hu: A(z) „{path}” Android SDK elérési út nem könyvtár!

en: Android SDK tool {cmd} not found!
hu: A(z) „{cmd}” Android SDK eszköz megtalálva!

en: App is in '{repo}' but has a link to {url}
hu: Az alkalmazás a(z) „{repo}” tárolóban található, de erre hivatkozik: {url}

en: Appending .git is not necessary
hu: A .git hozzáfűzése nem szükséges

en: Archiving {apkfilename} with invalid signature!
hu: Az érvénytelen aláírású {apkfilename} archiválása!

en: Base URL to mirror, can include the index signing key using the query string: ?fingerprint=
hu: A tükrözendő alap URL, tartalmazhatja az index aláírókulcsát a lekérdezésben: ?fingerprint=

en: Branch '{branch}' used as commit in build '{versionName}'
hu: A(z) „{branch}” ág véglegesítésként használva a(z) „{versionName}” összeállításnál

en: Branch '{branch}' used as commit in srclib '{srclib}'
hu: A(z) „{branch}” ág véglegesítésként használva a(z) „{srclib}” srclibnél

en: Broken symlink: {path}
hu: Törött szimbolikus link: {path}

en: Build a package from source
hu: Csomag összeállítása forrásból

en: Build all applications available
hu: Az összes elérhető alkalmazás összeállítása

en: Build generated by `fdroid import` - remove disable line once ready
hu: Az összeállítást az „fdroid import” állította elő – törölje a letiltási sort, ha végzett

en: Build metadata git repo has uncommited changes!
hu: A metaadatok git tárolójában nem véglegesített változások találhatók!

en: Build only the latest version of each package
hu: Csak a csomagok legújabb verziójának összeállítása

en: Built repo based in "%s" with this config:
hu: A tároló összeállítva itt: „%s”, ezzel a konfigurációval:

en: Can't build due to {} error while scanning | Can't build due to {} errors while scanning
hu[0]: Nem lehet összeállítani, mert {} hiba történt az átvizsgáláskor
hu[1]: Nem lehet összeállítani, mert {} hiba történt az átvizsgáláskor

en: Cannot rewrite "{path}"
hu: A(z) „{path}” nem írható újra

en: Categories '%s' is not valid
hu: A(z) „%s” kategória érvénytelen

en: Categories are not set
hu: A kategóriák nincsenek megadva

en: Check for updates to applications
hu: Alkalmazásfrissítések keresése

en: Checking archiving for {appid} - apks:{integer}, keepversions:{keep}, archapks:{arch}
hu: Archiválás ellenőrzése ennél: {appid} – apks:{integer}, keepversions:{keep}, archapks:{arch}

en: Clean update - don't uses caches, reprocess all APKs
hu: Tiszta frissítés – nem használ gyorsítótárat, minden APK-k újra feldolgoz

en: Comma separated list of categories.
hu: Kategóriák vesszőkkel elválasztott listája.

en: Command '%s' not recognised.
hu: A(z) „%s” nem ismerhető fel.

en: Commit changes
hu: Változások véglegesítése

en: Conflicting arguments: '--verbose' and '--quiet' can not be specified at the same time.
hu: Ütköző argumentumok: a „--verbose” és a „--quite” kapcsolók együtt nem adhatók meg.

en: Conflicting config files! Using {newfile}, ignoring {oldfile}!
hu: Ütköző konfigurációs fájlok! {newfile} használata, {oldfile} mellőzése!

en: Could not find '{command}' on your system
hu: A(z) „{command}” nem található a rendszeren

en: Could not find latest version code
hu: A legfrissebb verzió kódja nem található

en: Could not find latest version name
hu: A legfrissebb verzió neve nem található

en: Could not find {path} to remove it
hu: A(z) {path} eltávolítandó fájl nem található

en: Could not open APK {path} for analysis:
hu: A(z) {path} APK nem nyitható meg az elemzéshez:

en: Could not parse size "{size}", wrong type "{type}"
hu: A(z) „{size}” méret nem dolgozható fel, hibás „{type}” típus

en: Couldn't find Application ID
hu: Az alkalmazásazonosító nem található

en: Couldn't find package ID
hu: A csomagazonosító nem található

en: Cowardily refusing to overwrite existing signing key setup!
hu: A meglévő aláírókulcs-beállítás felülírása megtagadva!

en: Created new container "{name}"
hu: Új „{name}” konténer létrehozva

en: Creating "{path}" for configuring s3cmd.
hu: „{path}” létrehozása a s3cmd beállításához.

en: Creating log directory
hu: Naplókönyvtár létrehozása

en: Creating new S3 bucket: {url}
hu: Új S3 vödör létrehozása: {url}

en: Creating output directory
hu: Kimeneti könyvtár létrehozása

en: Creating signed index with this key (SHA256):
hu: Aláírt index létrehozása ezzel a kulccsal (SHA256):

en: Creating temporary directory
hu: Ideiglenes könyvtár létrehozása

en: Creating unsigned index in preparation for signing
hu: Nem aláírt index létrehozása az aláírás előkészítéséhez

en: CurrentVersionCode {cv} is less than oldest build entry {versionCode}
hu: A CurrentVersionCode ({cv}) kisebb, mint a legrégebbi összeállítási bejegyzés: {versionCode}

en: DEBUG_KEYSTORE is not set or the value is incomplete
hu: A DEBUG_KEYSTORE nincs beállítva, vagy az értéke nem teljes

en: Delete APKs and/or OBBs without metadata from the repo
hu: Minden metaadat nélküli APK- és OBB-fájl törlése a tárolóból

en: Deleting archive, repo is too big ({size} max {limit})
hu: Archívum törlése, a tároló túl nagy ({size}, korlát: {limit})

en: Deleting git-mirror history, repo is too big ({size} max {limit})
hu: A git-mirror előzményeinek törlése, a tároló túl nagy ({size}, korlát: {limit})

en: Deleting unknown file: {path}
hu: Ismeretlen fájl törlése: {path}

en: Description '%s' is just the app's summary
hu: A(z) „%s” leírás csak az alkalmazás összegzése

en: Description has a duplicate line
hu: A leírás ismételt sorokat tartalmaz

en: Description has a list (%s) but it isn't bulleted (*) nor numbered (#)
hu: A leírás listát (%s) tartalmaz, de nem pontozott (*) vagy számozott (#)

en: Description of length {length} is over the {limit} char limit
hu: A leírás {length} karakteres hossza több, mint a {limit} karakteres korlát

en: Do not add 'disable:' to the generated build entries
hu: Ne adja a hozzá a „disable:” szöveget az előállított összeállítási elemekhez

en: Do not deploy the new files to the repo
hu: Ne telepítse az új fájlokat a tárolóba

en: Do not include "{path}" in URL!
hu: Ne adja hozzá a(z) „{path}” elérési utat az URL-hez!

en: Do not prompt for Android SDK path, just fail
hu: Ne kérdezze meg az Android SDK elérési utat, csak álljon le sikertelenül

en: Do not remove the private keys generated from the keystore
hu: Ne távolítsa el a kulcstárolóból előállított privát kulcsokat

en: Don't create a source tarball, useful when testing a build
hu: Ne hozzon létre forráscsomagot, ez egy összeállítás tesztelésekor hasznos

en: Don't refresh the repository, useful when testing a build with no internet connection
hu: Ne frissítse a tárolót, hasznos ha internetkapcsolat nélkül tesztel egy összeállítást

en: Don't use rsync checksums
hu: Ne használja az rsync ellenőrzőösszegeit

en: Download complete mirrors of small repos
hu: Kis tárolók teljes tükrének letöltése

en: Downloading the repository already failed once, not trying again.
hu: A tároló letöltése már egyszer sikertelen volt, nem próbálja meg újra.

en: Downloading {url} failed. {error}
hu: A(z) {url} letöltése sikertelen. {error}

en: Duplicate link in '{field}': {url}
hu: Ismételt hivatkozás a(z) „{field}” mezőben: {url}

en: ERROR: The "server" subcommand has been removed, use "deploy"!
hu: HIBA: A „server” alparancs eltávolításra került, használja ezt: „deploy”!

en: ERROR: this command should never be used to mirror f-droid.org!
    A full mirror of f-droid.org requires more than 200GB.
hu: HIBA: a parancsot sose használja az f-droid.org tükrözéséhez.
    Az f-droid.org teljes tükrözéséhez több mint 200 GB tárhely szükséges.

en: ERROR: unsupported CI type, patches welcome!
hu: HIBA: nem támogatott CI típus, foltokat szívesen fogadunk!

en: Encoding is set to '{enc}' fdroid might run into encoding issues. Please set it to 'UTF-8' for best results.
hu: A karakterkódolás beállítása „{enc}”, az fdroid kódolási problémákba futhat. A legjobb eredmény érdekében használjon „UTF-8” kódolást.

en: Enter the path to the Android SDK (%s) here:
    >
hu: Adja meg az Android SDK (%s) elérési útját itt:
    >

en: Environment variable {var} from {configname} is not set!
hu: A(z) {configname} konfigurációból származó {var} környezeti változó nincs beállítva!

en: Error while getting repo address
hu: Hiba történt a tároló címének lekérésekor

en: Extract signatures from APKs
hu: Aláírások kinyerése az APK-kból

en: Failed copying {path}: {error}
hu: A(z) {path} másolása sikertelen: {error}

en: Failed fetching signatures for '{apkfilename}': {error}
hu: A(z) „{apkfilename}” aláírásainak összegyűjtése sikertelen: {error}

en: Failed reading {path}: {error}
hu: A(z) {path} olvasása sikertelen: {error}

en: Failed resizing {path}: {error}
hu: A(z) {path} átméretezése sikertelen: {error}

en: Failed to create S3 bucket: {url}
hu: Az S3 vödör létrehozása sikertelen: {url}

en: Failed to get APK information, deleting {path}
hu: Az APK információk lekérése sikertelen, a(z) {path} törlése

en: Failed to get APK information, skipping {path}
hu: Az APK információk lekérése sikertelen, a(z) {path} kihagyása

en: Failed to install '{apkfilename}' on {dev}: {error}
hu: A(z) „{apkfilename}” telepítése a(z) {dev} eszközön sikertelen: {error}

en: Failed to sign application
hu: Az alkalmazás aláírása sikertelen

en: Fetched buildserverid from VM: {buildserverid}
hu: A virtuális géptől lekért buildserverid: {buildserverid}

en: Fetched signatures for '{apkfilename}' -> '{sigdir}'
hu: A(z) „{apkfilename}” APK aláírásai lekérve -> „{sigdir}”

en: File disappeared while processing it: {path}
hu: A fájl feldolgozás közben eltűnt: {path}

en: Finished
hu: Befejezve

en: Flattr donation methods belong in the FlattrID: field
hu: A Flattr adományozási módok a FlattrID: mezőbe tartoznak

en: Forbidden HTML tags
hu: Tiltott HTML címkék

en: Force build of disabled apps, and carries on regardless of scan problems. Only allowed in test mode.
hu: Letiltott alkalmazások összeállításának kényszerítése, és folytatás az átvizsgálási problémáktól függetlenül. Csak teszt módban engedélyezett.

en: Force halting build after {0} sec timeout!
hu: Összeállítás kényszerített leállítása {0} másodperces időtúllépés után.

en: Force scan of disabled apps and builds.
hu: Letiltott alkalmazások és összeállítások átvizsgálásának kényszerítése.

en: Found "{path}" graphic without metadata for app "{name}"!
hu: Metaadatok nélküli „{path}” grafika található a(z) „{name}” alkalmazásnál.

en: Found bad funding file "{path}" for "{name}":
hu: Hibás „{path}” finanszírozási fájl található a(z) „{name}” alkalmazásnál:

en: Found invalid appids in arguments
hu: Érvénytelen alkalmazásazonosítók találhatók az argumentumokban

en: Found invalid versionCodes for some apps
hu: Egyes alkalmazásoknál érvénytelen versionCode paraméterek találhatók

en: Found multiple JAR Signature Block Files in {path}
hu: Több JAR aláírásblokkfájl található itt: {path}

en: Found multiple metadata files for {appid}
hu: Több metaadatfájl található ennél: {appid}

en: Found multiple signing certificates for repository.
hu: Több aláíró-tanúsítvány található a tárolóhoz.

en: Found no signing certificates for repository.
hu: Nem található aláíró-tanúsítvány a tárolóhoz.

en: Found non-file at %s
hu: Nem fájl található itt: %s

en: Found {apkfilename} at {url}
hu: {apkfilename} található itt: {url}

en: Generated skeleton metadata for {appid}
hu: Metaadatváz előállítva ehhez: {appid}

en: Git checkout of '%s' failed
hu: A(z) „%s” git ágra váltás sikertelen

en: Git clean failed
hu: A git tisztítás sikertelen

en: Git fetch failed
hu: A git lekérés sikertelen

en: Git remote set-head failed: "%s"
hu: A git távoli fej beállítás sikertelen: „%s”

en: Git reset failed
hu: A git helyreállítás sikertelen

en: Git submodule sync failed
hu: A git almodul szinkronizációs sikertelen

en: Git submodule update failed
hu: A git almodul frissítése sikertelen

en: HTTPS must be used with Subversion URLs!
hu: HTTPS-t kell használni a Subversion URL-ekhez!

en: If a git mirror gets to big, allow the archive to be deleted
hu: Ha egy tükör túl naggyá válik, akkor engedélyezze az archívum törlését

en: If this upload fails, try manually uploading to {url}
hu: Ha a feltöltés sikertelen, próbálja meg kézzel feltölteni ide: {url}

en: Ignoring '{field}' in '{metapath}' metadata because it is deprecated.
hu: A(z) „{field}” mellőzése a(z) „{metapath}” metaadatokban, mert elavult.

en: Ignoring FUNDING.yml entry longer than 2048: %s
hu: A 2048-nál hosszabb FUNDING.yml bejegyzés figyelmen kívül hagyása: %s

en: Ignoring package without metadata:
hu: A metaadatok nélküli csomag figyelmen kívül hagyása:

en: Ignoring stale cache data for {apkfilename}
hu: A(z) {apkfilename} elévült gyorsítótáradatainak figyelmen kívül hagyása

en: Include APKs that are signed with disabled algorithms like MD5
hu: A letiltott algoritmusokkal (például MD5) aláírt APK-k belevétele

en: Include the PGP signature .asc files in the mirror
hu: A PGP-aláírást tartalmazó .asc fájlok belevétele a tükörbe

en: Include the build logs in the mirror
hu: Az összeállítási napló belevétele a tükörbe

en: Include the source tarballs in the mirror
hu: A forráscsomagok belevétele a tükörbe

en: Initialising submodules
hu: Almodulok előkészítése

en: Install all signed applications available
hu: Összes aláírt alkalmazás telepítése

en: Install built packages on devices
hu: Összeállított csomagok telepítése az eszközökre

en: Installing %s...
hu: %s telepítése…

en: Installing '{apkfilename}' on {dev}...
hu: A(z) „{apkfilename}” telepítése ezen: {dev}…

en: Interact with the repo HTTP server
hu: Interakció a tároló HTTP kiszolgálójával

en: Invalid APK
hu: Érvénytelen APK

en: Invalid VercodeOperation: {field}
hu: Érvénytelen VercodeOperation: {field}

en: Invalid application ID {appid}
hu: Érvénytelen alkalmazásazonosító: {appid}

en: Invalid boolean '%s'
hu: Érvénytelen logikai érték: „%s”

en: Invalid bulleted list
hu: Érvénytelen felsorolás

en: Invalid name for published file: %s
hu: Érvénytelen név a közzétett fájlnak: %s

en: Invalid redirect to non-HTTPS: {before} -> {after}
hu: Érvénytelen átirányítás nem HTTPS oldalra: {before} -> {after}

en: Invalid scrlib metadata: '{file}' does not exist
hu: Érvénytelen srclib metaadatok: a(z) „{file}” nem létezik

en: Invalid srclib metadata: could not parse '{file}'
hu: Érvénytelen srclib metaadatok: a(z) „{file}” nem dolgozható fel

en: Invalid srclib metadata: unknown key '{key}' in '{file}'
hu: Érvénytelen srclib metaadatok: ismeretlen „{key}” kulcs itt: „{file}”

en: JAR signature failed to verify: {path}
hu: A JAR aláírásának ellenőrzése sikertelen: {path}

en: JAR signature verified: {path}
hu: A JAR aláírása ellenőrizve: {path}

en: Java JAR file
hu: Java JAR-fájl

en: Java JDK not found! Install in standard location or set java_paths!
hu: A Java JDK nem található. Telepítse szabványos helyre, vagy adja meg a java_paths változókat!

en: Java compiled class
hu: Legfordított Java osztály

en: Java jarsigner not found! Install in standard location or set java_paths!
hu: A Java „jarsigner” nem található. Telepítse szabványos helyre, vagy adja meg a java_paths változókat!

en: Javascript in HTML src attributes
hu: JavaScript a HTML src attribútumokban

en: Keystore for signing key:
hu: Kulcstároló az aláírókulcshoz:

en: Last used commit '{commit}' looks like a tag, but UpdateCheckMode is '{ucm}'
hu: A legutóbb használt „{commit}” véglegesítés címkének tűnik, de az UpdateCheckMode „{ucm}”

en: Liberapay donation methods belong in the Liberapay: field
hu: A Liberapay adományozási módok a Liberapay: mezőbe tartoznak

en: Locale included in f-droid.org URL
hu: A területi beállítás szerepel az f-droid.org URL-ben

en: Make the build stop on exceptions
hu: Az összeállítás álljon meg a kivételeknél

en: Malformed repository mirrors.
hu: Rosszul formázott tárolótükrök.

en: Malformed serverwebroot line:
hu: Rosszul formázott serverwebroot sor:

en: Mirror the full repo and archive, all file types.
hu: A teljes tároló és archívum tükrözés, minden fájltípussal.

en: Missing output directory
hu: Hiányzó kimeneti könyvtár

en: No Android SDK found!
hu: Nem található Android SDK!

en: No attached devices found
hu: Nem található csatolt eszköz

en: No fingerprint in URL.
hu: Nincs ujjlenyomat az URL-ben.

en: No git submodules available
hu: Nem érhetők el git almodulok

en: No gradle project could be found. Specify --subdir?
hu: Nem található gradle projekt. Megad --subdir argumentumot?

en: No information found.
hu: Nem található információ.

en: No need to specify that the app is Free Software
hu: Nem kell megadnia, hogy az alkalmazás szabad szoftver

en: No need to specify that the app is for Android
hu: Nem kell megadnia, hogy az alkalmazás androidos

en: No option set! Edit your config.yml to set at least one of these:
hu: Nincs beállítás megadva. Szerkessze a config.yml fájlt, hogy ezek közül legalább egyet megadjon:

en: No packages specified
hu: Nincs csomag megadva

en: No signed APK available for %s
hu: Nem érhetők el aláírt APK-k ehhez: %s

en: No signed output directory - nothing to do
hu: Nincs aláírt kimeneti könyvtár – nincs teendő

en: No signing certificates found in {path}
hu: Nem található aláíró-tanúsítvány itt: {path}

en: No such package: %s
hu: Nincs ilyen csomag: %s

en: No such versionCode {versionCode} for app {appid}
hu: Nincs {versionCode} versionCode a(z) {appid} alkalmazáshoz

en: No unsigned directory - nothing to do
hu: Nincs aláíratlan könyvtár – nincs teendő

en: Not a valid size definition: "{}"
hu: Nem érvényes méretmegadás: „{}”

en: Nothing to do
hu: Nincs teendő

en: Nothing to do for {appid}.
hu: Nincs teendő a(z) {appid} alkalmazásnál.

en: Now set these in config.yml:
hu: Most adja meg ezeket a config.yml fájlban:

en: OBB file has newer versionCode({integer}) than any APK:
hu: Az OBB-fájlnak újabb versionCode értéke ({integer}) van, mint bármelyik APK-nak:

en: OBB filename must start with "main." or "patch.":
hu: Az OBB-fájl nevének „main.” vagy „patch.” szöveggel kell kezdődnie:

en: OBB's packagename does not match a supported APK:
hu: Az OBB csomagneve nem egyezik egyik támogatott APK-val sem:

en: Offline machine, skipping git mirror generation until `fdroid deploy`
hu: Offline gép, git tükör előállításának kihagyása az „fdroid deploy” kiadásáig

en: Only PNG and JPEG are supported for graphics, found: {path}
hu: A grafikáknál csak PNG és JPEG formátum támogatott, ez található: {path}

en: Only print differences with the Play Store
hu: Csak a különbségek kiírása Play Áruház esetén

en: Only process apps with auto-updates
hu: Csak az automatikus frissítésekkel rendelkező alkalmazások feldolgozása

en: OpenCollective donation methods belong in the OpenCollective: field
hu: Az OpenCollective adományozási módok a OpenCollective: mezőbe tartoznak

en: Options
hu: Beállítások

en: Output JSON report to file named after APK.
hu: A JSON jelentés kiírása egy APK után elnevezett fájlba.

en: Output JSON to stdout.
hu: A JSON kiírása a szabványos kimenetre.

en: Outputting JSON
hu: JSON kiírása

en: Overall license of the project.
hu: Az egész projekt átfogó licence.

en: Overriding blank versionName in {apkfilename} from metadata: {version}
hu: Az üres versionName felülírása a(z) {apkfilename} fájlban a metaadatokból: {version}

en: Package "{appid}" already exists
hu: A(z) „{appid}” csomag már létezik

en: Parsing manifest at '{path}'
hu: A(z) „{path}” helyen lévő leírófájl feldolgozása

en: Password required with username
hu: Jelszó szükséges a felhasználónévvel

en: Path to main Android project subdirectory, if not in root.
hu: A fő androidos projekt alkönyvtár elérési útja, ha nem a gyökér.

en: Path to the Android SDK (sometimes set in ANDROID_HOME)
hu: Az Android SDK elérési útja (néha az ANDROID_HOME-ban van megadva)

en: Path to the git repo to use as the log
hu: A naplóként használandó git tároló elérési útja

en: Path to the keystore for the repo signing key
hu: A tároló aláírókulcsához használt kulcstároló elérési útja

en: Print the secret variable to the terminal for easy copy/paste
hu: A titkos változó kiírása a terminálba a könnyű másolás és beillesztés érdekében

en: Problem with xml at '{path}'
hu: Probléma az itt lévő XML-lel: „{path}”

en: Process auto-updates
hu: Automatikus frissítések feldolgozása

en: Processing {apkfilename}
hu: {apkfilename} feldolgozása

en: Processing {appid}
hu: {appid} feldolgozása

en: Produce human-readable XML/JSON for index files
hu: Ember számára olvasható XML/JSON fájlok készítése indexfájlként

en: Project URL to import from.
hu: Importálási forrásként használandó projekt URL.

en: Punctuation should be avoided
hu: A központozást kerülni kell

en: Push the log to this git remote repository
hu: A napló beküldése ebbe a távoli git tárolóba

en: Pushing binary transparency log to {url}
hu: A bináris átláthatósági napló beküldése ide: {url}

en: Pushing to {url}
hu: Beküldés ide: {url}

en: Quickly start a new repository
hu: Új tároló gyors elindítása

en: Read all the metadata files and exit
hu: Összes metaadatfájl felolvasása és kilépés

en: Reading '{config_file}'
hu: „{config_file}” olvasása

en: Reading packageName/versionCode/versionName failed, APK invalid: '{apkfilename}'
hu: A packageName/versionCode/versionName olvasása sikertelen, az APK érvénytelen: „{apkfilename}”

en: Reading {apkfilename} from cache
hu: A(z) {apkfilename} olvasása gyorsítótárból

en: Removing specified files
hu: Megadott fájlok eltávolítása

en: Rename APK files that do not match package.name_123.apk
hu: Azon APK fájlok átnevezése, melyek nem illeszkednek a csomag.név_123.apk mintára

en: Reset and create a brand new build server, even if the existing one appears to be ok.
hu: Visszaállítás és teljesen új összeállítási kiszolgáló létrehozása, még akkor is, ha a meglévő rendben lévőnek tűnik.

en: Resigning {apkfilename} with provided debug.keystore
hu: A(z) {apkfilename} újra aláírása a megadott debug.keystore segítségével

en: Resize all the icons exceeding the max pixel size and exit
hu: A legnagyobb képpontméretet meghaladó összes ikon átméretezése, és kilépés

en: Restrict output to warnings and errors
hu: A kimenet figyelmeztetésekre és hibákra korlátozása

en: Rewrite all the metadata files
hu: Összes metaadatfájl újraírása

en: Rewriting '{appid}'
hu: „{appid}” újraírása

en: Run on git repo that has uncommitted changes
hu: Futtatás azon a git tárolón, amelyben nem véglegesített változtatások vannak

en: Run rewritemeta to fix formatting
hu: A rewritemeta futtatása a formázás javításához

en: Running first pass with MD5 checking disabled
hu: Az MD5 ellenőrzés első menetének futtatása letiltva

en: Running wget in {path}
hu: A wget futtatása itt: {path}

en: Scan the resulting APK(s) for known non-free classes.
hu: Az elkészült APK-k átvizsgálása ismert nem szabad osztályokat keresve.

en: Scan the source code of a package
hu: A csomag forráskódjának átvizsgálása

en: Scanner found {count} problems in {appid}:
hu: Az átvizsgáló {count} problémát talált a(z) „{appid}” alkalmazásban:

en: Scanner found {count} problems in {appid}:{versionCode}:
hu: Az átvizsgáló {count} problémát talált a(z) „{appid}:{versionCode}” alkalmazásban:

en: Scanner found {} problem | Scanner found {} problems
hu[0]: Az átvizsgáló {count} problémát talált
hu[1]: Az átvizsgáló {count} problémát talált

en: Set clock to that time using:
hu: Óra beállítása ara az időre a következővel:

en: Set maximum releases in repo before older ones are archived
hu: A tárolókban szereplő kiadások számának legnagyobb száma, mielőtt a régebbieket archiválni kezdi

en: Set open file limit to {integer}
hu: A nyitott fájlok korlátjának beállítása erre: {integer}

en: Setting open file limit failed:
hu: A nyitott fájlok korlátjának beállítása sikertelen:

en: Setting {0} sec timeout for this build
hu: {0} másodperces időtúllépés beállítása ehhez az összeállításhoz

en: Sign and place packages in the repo
hu: Aláírás és csomagok tárolóba helyezése

en: Sign indexes created using update --nosign
hu: Az update --nosign paranccsal készült indexek aláírása

en: Skip scanning the source code for binaries and other problems
hu: A forráskód binárisok és egyéb problémák miatti átvizsgálásának kihagyása

en: Skipping '{apkfilename}' with invalid signature!
hu: Az érvénytelen aláírású „{apkfilename}” kihagyása!

en: Skipping index generation for {appid}
hu: A(z) „{appid}” indexelőállításának kihagyása

en: Skipping {apkfilename} with invalid signature!
hu: Az érvénytelen aláírású {apkfilename} kihagyása!

en: Skipping {appid}: disabled
hu: {appid} kihagyása: letiltott

en: Unknown exception found!
hu: Ismeretlen kivétel észlelve!

en: Update repo information for new packages
hu: Tárolóinformációk frissítése az új csomagoknál

en: Update the binary transparency log for a URL
hu: A bináris átláthatósági napló frissítése az URL-nél

en: Usage
hu: Használat

en: Usage: %s
hu: Használat: %s

en: Valid commands are:
hu: Az érvényes parancsok:

en: Verify the integrity of downloaded packages
hu: Ellenőrizze a letöltött csomagok érintetlenségét

en: Warn about possible metadata errors
hu: Figyelmeztetés a lehetséges metaadat-hibákról

en: ambiguous option: %(option)s could match %(matches)s
hu: nem egyértelmű kapcsoló: %(option)s, ezekre illeszkedhet: %(matches)s

en: ambiguous option: %s (%s?)
hu: nem egyértelmű kapcsoló: %s (%s?)

en: can't open '%(filename)s': %(error)s
hu: „%(filename)s” nem nyitható meg: %(error)s

en: complex
hu: komplex

en: fdroid [<command>] [-h|--help|--version|<args>]
hu: fdroid [<parancs>] [-h|--help|--version|<argumentumok>]

en: floating-point
hu: lebegőpontos

en: git svn clone failed
hu: git svn klónozás meghiúsult

en: ignored explicit argument %r
hu: a(z) %r. explicit argumentum mellőzése

en: index-v1 must have a signature, use `fdroid signindex` to create it!
hu: az index-v1-nek kell legyen aláírása, használja az „fdroid signindex” parancsot a létrehozásához.

en: no such option: %s
hu: nincs ilyen kapcsoló: %s

en: option -%s not recognized
hu: a(z) -%s kapcsoló nem ismert

en: option -%s requires argument
hu: a(z) -%s kapcsolóhoz argumentum szükséges

en: option --%s must not have an argument
hu: a(z) --%s kapcsolóhoz argumentum szükséges

en: option --%s not a unique prefix
hu: a(z) --%s kapcsoló nem egyedi előtag

en: option --%s not recognized
hu: a(z) --%s kapcsoló nem ismert

en: option --%s requires argument
hu: a(z) --%s kapcsolóhoz argumentum szükséges

en: optional arguments
hu: nem kötelező argumentumok

en: positional arguments
hu: pozicionális argumentumok

en: show program's version number and exit
hu: a programverzió megjelenítése és kilépés

en: show this help message and exit
hu: ezen üzenet kiírása és kilépés

en: the following arguments are required: %s
hu: a következő argumentumok szükségesek: %s

en: unexpected option string: %s
hu: váratlan kapcsoló karakterlánc: %s

en: unrecognized arguments: %s
hu: nem felismert argumentumok: %s

en: unsafe permissions on '{config_file}' (should be 0600)!
hu: nem biztonságos jogosultságok ennél: „{config_file}” (0600-nak kellene lennie)!

en: usage:
hu: használat:
